Česky
RSS

AZair.cz

najde ty nejlevnější letenky po Evropě, Blízkém východě, Asii a okolí. Zkombinujte nízkonákladové letenky a z mnoha možných spojení vyberte vždy to skutečně nejlevnější. Díky AZair se vám levné letenky už neschovají. S AZair prohledejte všechny lowcost letenky na jednom místě.

» Mapa letišť v databázi

Aktuálně AZair prohledává spojení celkem 64 leteckých společností:

Azair najde levné letenky na 498 letišť v 89 zemích. Ať už byste se rádi podívali na jih za sluníčkem nebo do severských států, AZair vždy najde to nejlepší spojení. Podívejte se na nejlevnější lowcost letenky, které AZair nabízí.

» Kontaktní údaje


Kontaktní údaje

Stránky test.azair.cz provozuje:

AZair s.r.o.
IČ: 29127751
DIČ: CZ29127751
sídlo společnosti: Koulova 1564/41, 16000 Praha 6 - Dejvice

Kontaktní email: info (zavináč) azair.cz

Vyloučení odpovědnosti

1. Obsah stránek

Informace uveřejněné na těchto stránkách mají pouze obecný informační charakter. Provozovatel nepřebírá žádnou záruku za správnost, úplnost, aktuálnost, nebo kvalitu poskytnutých informací. Nároky na ručení vůči provozovateli, které se vztahují na škody hmotného či nehmotného charakteru, jež by mohly být způsobeny přímo či nepřímo použitím či nepoužitím poskytnutých informací, jsou vyloučeny. Všechny poskytnuté informace jsou nezávazné a jejich využitím uživatel potvrzuje, že tak provádí na vlastní riziko. Provozovatel si výslovně vyhrazuje právo bez předchozího oznámení změnit, doplnit, nebo smazat části obsahu nebo celý obsah, nebo zveřejněné informace dočasně či natrvalo odstranit.

2. Odkazy a linky

Provozovatel nemůže nijak ovlivnit aktuální či budoucí podobu a obsah odkazových stránek třetích stran. Proto se tímto výslovně distancuje od obsahu všech odkazových stránek, které mohly být po převzetí odkazů změněny. Toto zřeknutí se odpovědnosti platí pro všechny odkazy na stránky třetí strany z těchto internetových stránek. Za ilegální, chybný nebo neúplný obsah a zvlášť za škody, které vznikly použitím nebo nepoužitím poskytnutých odkazů, ručí pouze provozovatel odkazovaných stránek, nikoliv provozovatel těchto stránek, které pouze odkázaly na příslušnou stránku. Zveřejnění jakýchkoliv odkazů na stránky třetí strany neimplikuje doporučení nebo schvalování informací na nich zveřejněných.

3. Dostupnost stránek

Provozovatel stránek vyvíjí přiměřené úsilí pro zajištění dostupnosti těchto stránek technickými komunikačními prostředky sítě internet. Provozovatel odmítá odpovědnost za jakoukoliv přímou nebo nepřímou škodu, která by mohla vzniknout z důvodu nedostupnosti těchto stránek.

4. Účinnost vyloučení odpovědnosti

Toto vyloučení odpovědnosti je třeba akceptovat jako součást všech stránek, které jsou umístěny na stejné internetové doméně jako toto vyloučení odpovědnosti. Jestliže část nebo jednotlivá ustanovení tohoto textu neodpovídají, již neodpovídají nebo částečně neodpovídají platným právním předpisům, nemá to vliv na platnosti ostatních ustanovení tohoto vyloučení odpovědnosti.

ČSA: akční nabídka
↳ TUIfly: akce
↳ Booking.com: hledat ubytování
HotelsCombined: najít hotel
Akční letenky
Praha↔Malaga1690 Kč
Praha↔Dusseldorf1990 Kč
Praha↔Hamburk1990 Kč
Praha↔Kodaň1990 Kč
Praha↔Milán1990 Kč
Praha↔Řím1990 Kč
Praha↔Barcelona2190 Kč
Praha↔Bristol2190 Kč
Praha↔Kolín2390 Kč